Producenci

ikona arrow

Partnerzy

KonsmetalValberg

Informacje i reklama

kontakt

Gwarancja zwrotu

Sejf ognioodporny FireProtect FP 44 E Powiększ do pełnego rozmiaru

Sejf ognioodporny FireProtect FP 44 E

Sejf ognioodporny FireProtect FP 44 E

Więcej szczegółów

34770 6

2 dostępnych

1 499,00 zł

Sejf FireProtec FP 44 E – odporny na ogień i włamanie


Większa łatwość obsługi ze sprawdzonym bezpieczeństwem: Sejf FireProtec 44 E zapewnia godzinę przetestowanej ochrony przeciwpożarowej. Oznacza to, że w przypadku pożaru dokumenty przechowywane w sejfie będą chronione przez co najmniej 60 minut. Ochrona przeciwpożarowa została przetestowana zgodnie z klasą NT FIRE 017-60 P w temperaturach do 1000 stopni Celsjusza.

25-kilogramowy sejf osiąga ten wysoki poziom odporności na ogień dzięki solidnej wyściółce ze specjalnym materiałem izolacyjnym. Co więcej, korpus z fałdą ogniową na całym obwodzie zapewnia dodatkową ochronę przed ogniem i ciepłem.

Dwa kody użytkownika, tryb bezpieczeństwa, optymalny widok z góry wyświetlacza LCD

Sejf przeciwpożarowy FP 44 E oferuje liczne ulepszenia w porównaniu z poprzednim modelem. Teraz można zaprogramować dwa, a nie tylko jeden, dowolnie wybierane kody użytkownika. Dodatkowo ustawiony pod kątem wyświetlacz zapewnia optymalny widok z góry. Dzięki trybowi bezpieczeństwa kod nie jest pokazywany na wyświetlaczu LCD po jego wprowadzeniu.

Sejf FireProtec FP 44 E na dokumenty do formatu DIN A4 z wygodną szufladą

Sejf FireProtec FP 44 E został zaprojektowany z myślą o dokumentach i papierach do klasycznego rozmiaru DIN-A4. Zintegrowana szuflada zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania do wygodnego sortowania kosztowności i dokumentów. Korpus w wykwintnym antracytowym kolorze doskonale harmonizuje z panelem sterowania w kolorze stali nierdzewnej. Dzięki wysokiej jakości pokrętłu otwieranie i zamykanie sejfu przeciwpożarowego stało się jeszcze łatwiejsze.

Zabezpieczenie przed kradzieżą dzięki mocowaniu do podłogi

Oczywiście FP 44 E chroni również wszystkie kosztowności i dokumenty przed włamaniem. Zarówno drzwi jak i korpus są dwuścienne. Do blokowania używane są mocne okrągłe rygle. Sejf musi być mocno przymocowany do podłoża, aby zapewnić optymalną ochronę przed kradzieżą. W tym celu sejf jest fabrycznie przygotowany do montażu do podłogi. Materiały mocujące są oczywiście dołączone do sejfu. Dotyczy to również wymaganych czterech baterii AA (Mignon). Pozwala to na natychmiastowe użycie FireProtec Safe FP 44 E. Nie jest potrzebne żadne zasilanie.

 

 

Sejf FireProtec FP 44 E w skrócie

  • Sejf na dokumenty zapewnia ochronę przed włamaniem i pożarem
  • Przetestowana ochrona przeciwpożarowa, klasa NT FIRE 017-60 P: 60 minut ochrony przeciwpożarowej papieru
  • Korpus i drzwi dwuścienne
  • Specjalnie zaprojektowana fałda przeciwpożarowa
  • Elektroniczny zamek szyfrowy z wyświetlaczem LCD i dwoma dowolnie wybieranymi kodami użytkownika.
  • Do dokumentów do DIN A4; wyposażenie wewnętrzne z szufladą
  • Przygotowany do mocowania do podłogi – w komplecie materiały mocujące


Wymiary zewnętrzne sejfu (mm): wys. 296 szer. 390 gł. 320
Wymiary wewnętrzne (mm): wys. 215 szer. 310 gł. 215
Waga (kg): 25,0
Pojemność (l): 14,3