Producenci

ikona arrow

Partnerzy

KonsmetalValberg

Informacje i reklama

kontakt

Gwarancja zwrotu

Zamki sejfowe

Nie ma żadnych produktów
Zamki sejfowe

Zamki sejfowe dostępne w naszej ofercie to wysokiej klasy zabezpieczenia, które pozwolą ochronić wszelkie wartościowe przedmioty i kosztowności. Oferujemy zamki cyfrowe,...

Więcej

Podkategorie

  • brak zdjęcia Cyfrowe zamki sejfowe

    Cyfrowe zamki sejfowe to rozwiązanie dla osób szukających wygodnych i bezpiecznych sposobów zamykania i otwierania sejfu. Ten rodzaj zamków jest niezwykle popularny wśród miłośników kina akcji i filmów gangsterskich. Aby otworzyć drzwi do sejfu, należy użyć odpowiedniej kombinacji cyfr. Zamki charakteryzują się trwałością i klasycznym designem. Oferujemy cyfrowe zamki sejfowe z chromowanym i czarnym pokrętłem. Dostarczamy tylko produkty pochodzące od renomowanych producentów. Zamawiając u nas, masz gwarancję najwyższej jakości zamków cyfrowych, konkurencyjnych cen, a także ekspresowej realizacji zamówienia.

  • brak zdjęcia Elektroniczne zamki sejfowe

    Elektroniczne zamki sejfowe należą do najbardziej zaawansowanych produktów, jeśli chodzi o zamki do sejfów. Sejf można otworzyć po wpisaniu właściwego kodu, dzięki czemu jest to niezwykle trudne do sforsowania zabezpieczenie. Elektroniczne zamki sejfowe stosowane są m.in. w sejfach prywatnych, sklepowych, hotelowych i biurowych. Dostarczamy najwyższej klasy elektroniczne zamki sejfowe wyłącznie znanych i cenionych producentów. Kupując w naszym sklepie, masz pewność co do jakości zastosowanych materiałów i skuteczności działania zamka. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem produktów dostępnym poniżej i złóż zamówienie.

  • brak zdjęcia Kluczowe zamki sejfowe

    Kluczowe zamki sejfowe to jedne z najpopularniejszych systemów zamykania do sejfów domowych i firmowych. Sejfy wyposażone w kluczowe zamki są proste w obsłudze i zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. W sprzedaży dostępne są zamki wykonane ze stali tłoczonej o antykorozyjnym i wodoodpornym wykończeniu. Produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Wszystkie oferowane przez nas kluczowe zamki sejfowe posiadają certyfikat IMP klasy A i B. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty osoby prywatne oraz firmy.