Blog

Jakie są skuteczne zabezpieczenia do rowerów?

Kwiecień 16, 2021

Każdy użytkownik rowerów wie, jak ważne jest posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia, które uchroni przed kradzieżą. Najbardziej popularną metodą są tradycyjne linki dostępne w każdym sklepie rowerowym, często stanowiące element standardowego wyposażenia.

Więcej

Gdzie konieczne jest zastosowanie stanowiska do rozładowania broni?

Luty 9, 2021

Chcesz dowiedzieć się, z czego składa się stanowisko do rozładowania broni, oraz które jednostki i firmy powinny z niego korzystać? W takim razie dobrze trafiłeś. W tym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat. Zapraszamy serdecznie do lektury.

Więcej

Jaki zamek wybrać do sejfu?

Grudzień 1, 2020

Posiadasz w domu lub w biurze szczególnie wartościowe przedmioty? A może trzymasz w mieszkaniu drogą biżuterię? Aby zabezpieczyć cenne obiekty, papiery wartościowe czy duże sumy pieniędzy, najlepiej zdecydować się na trzymanie ich w sejfie. Sprawdź, jaki zamek wybrać, aby nie dostały się w niepowołane ręce.

Więcej

Co trzeba wiedzieć o sejfach na broń?

Październik 12, 2020

Sejf służy zabezpieczeniu nie tylko gotówki, ważnych dokumentów lub kosztowności, ale także broni. W tym przypadku posiadanie odpowiedniego sejfu jest wymogiem koniecznym, jaki musi spełnić osoba, która otrzymała pozwolenie na posiadanie broni. Dzieje się tak z kilku powodów, a jednym z nich jest konieczność zabezpieczenia broni przed kradzieżą. Wyjaśniamy, jakie wymogi powinien spełnić sejf na broń.

Więcej

Gdzie znajdują zastosowanie sejfy?

Sierpień 31, 2020

Bezpieczeństwo ważnych dla nas przedmiotów, ciężko zarobionych pieniędzy i poufnych dokumentów jest niezwykle ważne. Odpowiednią ochronę różnych przedmiotów gwarantuje właściwie dobrany sejf. Rozwiązanie to jest coraz bardziej popularnym sposobem na zyskanie poczucia bezpieczeństwa. Wyjaśniamy, jakie zastosowanie znajdują sejfy i dlaczego warto korzystać z tego sposobu ochrony naszej własności.

Więcej

Gdzie najlepiej zamontować sejf w domu?

Sierpień 30, 2020

Odpowiednio dobrany sejf to zbyt mało, aby chronić naszą własność przed kradzieżą. Bardzo ważny jest też wybór miejsca montażu sejfu, które powinno zostać dopasowane do jego wielkości oraz rodzaju. Decydując się na zakup sejfu, warto dokładnie przeanalizować dostępne możliwości jego ukrycia przed wzrokiem odwiedzających nasz dom osób. Umieszczenie sejfu w widocznym miejscu np. na komodzie w gabinecie może stać się przyczyną poważnych problemów.

Więcej