Blog

Jaki zamek wybrać do sejfu?

Grudzień 1, 2020

Posiadasz w domu lub w biurze szczególnie wartościowe przedmioty? A może trzymasz w mieszkaniu drogą biżuterię? Aby zabezpieczyć cenne obiekty, papiery wartościowe czy duże sumy pieniędzy, najlepiej zdecydować się na trzymanie ich w sejfie. Sprawdź, jaki zamek wybrać, aby nie dostały się w niepowołane ręce.

Więcej

Co trzeba wiedzieć o sejfach na broń?

Październik 12, 2020

Sejf służy zabezpieczeniu nie tylko gotówki, ważnych dokumentów lub kosztowności, ale także broni. W tym przypadku posiadanie odpowiedniego sejfu jest wymogiem koniecznym, jaki musi spełnić osoba, która otrzymała pozwolenie na posiadanie broni. Dzieje się tak z kilku powodów, a jednym z nich jest konieczność zabezpieczenia broni przed kradzieżą. Wyjaśniamy, jakie wymogi powinien spełnić sejf na broń.

Więcej

Gdzie znajdują zastosowanie sejfy?

Sierpień 31, 2020

Bezpieczeństwo ważnych dla nas przedmiotów, ciężko zarobionych pieniędzy i poufnych dokumentów jest niezwykle ważne. Odpowiednią ochronę różnych przedmiotów gwarantuje właściwie dobrany sejf. Rozwiązanie to jest coraz bardziej popularnym sposobem na zyskanie poczucia bezpieczeństwa. Wyjaśniamy, jakie zastosowanie znajdują sejfy i dlaczego warto korzystać z tego sposobu ochrony naszej własności.

Więcej

Gdzie najlepiej zamontować sejf w domu?

Sierpień 30, 2020

Odpowiednio dobrany sejf to zbyt mało, aby chronić naszą własność przed kradzieżą. Bardzo ważny jest też wybór miejsca montażu sejfu, które powinno zostać dopasowane do jego wielkości oraz rodzaju. Decydując się na zakup sejfu, warto dokładnie przeanalizować dostępne możliwości jego ukrycia przed wzrokiem odwiedzających nasz dom osób. Umieszczenie sejfu w widocznym miejscu np. na komodzie w gabinecie może stać się przyczyną poważnych problemów.

Więcej

Jaki sejf wybrać?

Sierpień 27, 2020

Sejf staje się coraz bardziej popularnym wyposażeniem naszych domów oraz firm. Optymalnie dopasowany pod względem rodzaju i dobrany do indywidualnych potrzeb, gwarantuje maksymalną ochronę przechowywanych w nim przedmiotów. Innymi kryteriami będziemy kierować się podczas wyboru domowego sejfu na dokumenty lub gotówkę, a innymi, gdy chcemy kupić szafę pancerną, która ma znaleźć się na wyposażeniu biura, sklepu lub stacji benzynowej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając sejf.

Więcej

Jak chronić dokumenty w szafie pancernej?

Sierpień 27, 2020

Akty własności, testamenty, dokumentacja techniczna, aktualnie realizowane projekty i inne dokumenty przechowywane w domu oraz w siedzibie firmy mogą mieć ogromną wartość. Aby chronić je przed złodziejami oraz osobami, które nie posiadają uprawnień dostępu do dokumentacji, możemy zdecydować się na zakup szafy pancernej. Wyjaśniamy, jak chronić dokumenty, które przechowywane są w szafie pancernej.

Więcej