Jaki zamek wybrać do sejfu?

Grudzień 1, 2020

Posiadasz w domu lub w biurze szczególnie wartościowe przedmioty? A może trzymasz w mieszkaniu drogą biżuterię? Aby zabezpieczyć cenne obiekty, papiery wartościowe czy duże sumy pieniędzy, najlepiej zdecydować się na trzymanie ich w sejfie. Sprawdź, jaki zamek wybrać, aby nie dostały się w niepowołane ręce.

Czym charakteryzują się cyfrowe zamki do sejfów?

Cyfrowe zamki sejfowe otwiera się szybko i sprawnie, przy użyciu odpowiedniej kombinacji cyfr. Trwałe, wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia, charakteryzują się eleganckim, klasycznym designem z wyróżniającym się, chromowanym czarnym pokrętłem. Zamki cyfrowe zapewnią przechowywanym w sejfie cennym przedmiotom najwyższy stopień bezpieczeństwa, gdyż zostały skonstruowane tak, aby trudno było podejrzeć wpisywaną kombinację cyfr.

Jakie zalety mają elektroniczne zamki sejfowe?

Drugim rodzajem zamków do sejfu dostępnych w naszej ofercie i właściwie chroniących jego zawartość, są zamki elektroniczne, należące do najbardziej zaawansowanych technicznie produktów. Sejf z zamontowanym zamkiem elektronicznym otwiera się po wpisaniu właściwego kodu. Tego typu zamki dobrze sprawdzają się nie tylko w sejfach prywatnych, lecz również w sejfach:

  • sklepowych,
  • hotelowych,
  • biurowych.

Elektroniczne zamki sejfowe działają na baterie, których wyczerpywanie się jest sygnalizowane dźwiękowo. Wybrane modele tego typu zabezpieczeń można rozbudować o dodatkowe dwa kody, sygnał alarmu o przymusowym otwarciu czy o czasową zwłokę otwarcia.

A może tradycyjne kluczowe zamki sejfowe?

Najbardziej tradycyjnym rodzajem zamka sejfowego pozostają kluczowe zamki sejfowe. Oferowane przez nas zamki na klucz są proste w obsłudze, a jednocześnie zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Wyprodukowane zostały ze stali tłoczonej, z antykorozyjnym i wodoodpornym wykończeniem. Tradycyjne kluczowe zamki sejfowe są także niezwykle wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Posiadają certyfikat IMP klasy A oraz B. Zaletą tradycyjnych kluczowych zamków sejfowych jest trudność ich sforsowania, gdyż klucz je otwierający jest niemożliwy do podrobienia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty zamków do sejfów, a także sejfów, szaf na dokumenty oraz kaset na gotówkę.

Wróć