Producenci

ikona arrow

Partnerzy

KonsmetalValberg

Informacje i reklama

kontakt

Gwarancja zwrotu

Home

Jest 198 produktów.

Podkategorie

 • brak zdjęcia Sejfy

  Sejfy

 • brak zdjęcia Sejfy Używane

  Urządzenia Używane

 • brak zdjęcia Szafy Na Dokumenty

  Szafy Na Dokumenty

 • brak zdjęcia Meble Metalowe

  Meble Metalowe

 • brak zdjęcia Zamki sejfowe

  Zamki sejfowe dostępne w naszej ofercie to wysokiej klasy zabezpieczenia, które pozwolą ochronić wszelkie wartościowe przedmioty i kosztowności. Oferujemy zamki cyfrowe, elektroniczne i kluczowe. Cyfrowe zamki sejfowe to opcja niezwykle wygodna, gdyż nie zmusza do noszenia kluczyka. Aby otworzyć drzwi do sejfu, należy użyć odpowiedniej kombinacji cyfr. Zamki elektroniczne to bardziej zaawansowane techniczne zamki sejfowe. Do otwarcia sejfu niezbędny jest kod. Zamki kluczowe to najbardziej popularne rozwiązanie stosowane w sejfach znajdujących się w sklepach, hotelach, stacjach benzynowych lub innych punktach handlowo-usługowych.

  Przed zamówieniem odpowiedniego zamka sejfowego warto skonsultować się ze specjalistą, który pomoże wybrać odpowiedni produkt dla najbardziej wymagającego Klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą. Szczegółowy opis produktów dostępnych w sklepie znajdziesz poniżej.

 • brak zdjęcia Stanowisko do rozładowywania broni

  Stanowisko do rozładowywania broni to urządzenie znajdujące zastosowanie w magazynach broni. Wykorzystuje się je do bezpiecznego i szybkiego rozładowywania oraz załadowywania broni palnej (karabinów i broni krótkiej) poprzez oddanie strzału kontrolnego. Jeśli w broni zostanie nabój, urządzenie wyłapie go i wyhamuje. Oferujemy stanowisko do rozładowywania broni w dowolnym kolorze z palety RAL. Urządzenie posiada półkę na magazynek oraz naboje. Podstawa wykonana jest z blachy ryflowanej i ma cztery otwory ułatwiające montaż do podłogi. W naszej ofercie znajdują się także zabezpieczenia broni niemieckiej firmy Burg-Wachter. Zapraszamy do zapoznana się ze szczegółami oferty.

 • brak zdjęcia Zabezpieczenia broni

  Zabezpieczenia broni niemieckiej firmy Burg-Wacht to wysokiej jakości blokada spustu z zamkiem cyfrowym. Zamek blokuje spust broni na szyfr, który ustalany jest indywidualnie. Zabezpieczenia broni to dodatkowa ochrona karabinu lub pistoletu przed nieautoryzowanym użyciem. Jest to solidnej konstrukcji produkt, który zapewnia trwałość blokady i odporność na próbę włamania. Oferowane przez nas urządzenia są niezawodny, jeśli chcesz zabezpieczyć broń przed użyciem jej przez nieodpowiednie osoby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

 • brak zdjęcia Wkładki elektroniczne

  Wkładki elektroniczne to bezprzewodowe zamki połączone z klawiaturą, które mogą być użytkowane zarówno w drzwiach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Oferowane przez nas wkładki niemieckiej marki Burg-Wacht to produkty odporne na działanie wilgoci i promieni słonecznych. Oferujemy modele wkładek elektronicznych dla domów, biur oraz hoteli. Jest to rozwiązanie znacznie tańsze i wygodniejsze niż standardowe systemy zabezpieczające bazujące na pełnym okablowaniu.

  Wkładki elektroniczne to propozycja dla osób, które stawiają na wygodę i bezpieczeństwo. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych zamknięć i jedno z najpopularniejszych rozwiązań z dziedziny zamków szyfrowych. Nowoczesne technologie znacznie ułatwiają życie. W naszej ofercie znajdziesz wkładki elektroniczne, które są łatwym i niezawodnym sposobem ograniczenia dostępu do domu lub biura. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy wybrać odpowiedni produkt, który w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom.

 • brak zdjęcia Wizjer Elektroniczny

  Wizjer Elektroniczny DOOR eGUARD.

 • brak zdjęcia Skrzynki Na Klucze

  Skrzynki Na Klucze

 • brak zdjęcia Skrzynki na listy

  Luksusowe skrzynki na listy to bardzo pojemne i efektowne pojemniki na listy i gazety. Skrzynki muszą być wykonane z takich materiałów, które zapewnią bezpieczne przechowywanie wszelkich przesyłek. Oferujemy skrzynki na listy ze stali ocynkowanej i nierdzewnej, a także skrzynki wykonane z tworzywa sztucznego. Skrzynki na listy ze stali są wytrzymałe i mało podatne na uszkodzenia. Skrzynki z tworzywa sztucznego doskonale prezentują się w nowoczesnych ogrodach. Są to produkty znacznie lżejsze od skrzynek stalowych i odporne na korozję.

  Skrzynki wyposażone są w schowek, światełko wewnętrzne oraz blokadę otwarcia. W sprzedaży dostępne są produkty w kilku kolorach do wyboru. Wszystkie skrzynki wyprodukowane zostały przez firmę Burg-Wachter. Można je zamontować na ścianie i podłodze. Oferujemy również skrzynki na listy ze stojakiem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

 • brak zdjęcia Kasety na gotówkę

  Kasety na gotówkę i biliony to doskonały sposób zabezpieczenia kosztowności przed kradzieżą, pożarem i zalaniem. Sprawdzają się zarówno w firmach, jak i w domach. Bardzo często wykorzystywane są także w punktach handlowo-usługowych. W naszej ofercie znajdują się eleganckie kasety na gotówkę wykonane ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym i czarnym. Charakteryzują się mocną konstrukcją, trwałością oraz estetycznym wykonaniem. Posiadają uchwyty ułatwiające przenoszenie. Kasetki zostały wykonane w taki sposób, aby odpowiadać na obecnie obowiązujące normy europejskie. Produkty zapewniają maksymalne zabezpieczenie przed dostępem osób niepowołanych. Oferujemy kasetki na gotówkę niemieckiej firmy Burg-Wachter. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmowych.

 • brak zdjęcia Zabezpieczenia Drzwi i Okien

  Zabezpieczenia Drzwi i Okien.

 • brak zdjęcia Zabezpieczenia rowerowe

  Zabezpieczenia rowerowe chronią sprzęt sportowy przed kradzieżą. Są niezbędne w przypadku pozostawienia jednośladu na zewnątrz budynków, a czasem również w środku. Nigdy nie należy zostawiać roweru bez ochrony. Obecnie rynek oferuje wiele rodzajów blokad do rowerów, a najpopularniejsze z nich znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. W naszym asortymencie znajdują się takie zabezpieczenia rowerowe jak linki z podświetleniem, łańcuchy ze stali hartowanej oraz u-locki marki Burg-Wachter. Te ostatnie należą to najpopularniejszych i najmocniejszych zapięć rowerowych, które doskonale chronią jednoślady przed kradzieżą. Tego rodzaju zabezpieczenie rowerowe jest szczególnie przydatne wówczas, gdy chcesz pozostawić swój sprzęt sportowy bez opieki na dłużej.

  Wybór odpowiedniego zapięcia do roweru nie jest łatwy. Wszystko zależy od wartości roweru oraz indywidualnych preferencji użytkownika. Warto wybierać produkty pochodzące od renomowanych producentów, gdyż tylko wtedy masz gwarancję ich jakości. Skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, które zabezpieczenie rowerowe wybrać.

 • brak zdjęcia Kłódki

  Kłódki Burg-Wachter

 • brak zdjęcia Elektroniczne urządzenia pomiarowe

  Elektroniczne urządzenia pomiarowe to niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz najwyższej jakości przenośne urządzenia pomiarowe od renomowanych producentów. Oferujemy dalmierze elektroniczne i laserowe do mierzenia odległości i objętości. Nasze lasery kątowe przeznaczone do precyzyjnego cięcia materiału to wysokiej jakości sprzęt przydatny na budowie i podczas remontu. W ofercie znajdują się również multimetry do pomiarów różnych wielkości fizycznych. Oferujemy także wagi bagażowe, suwmiarki elektroniczne, termometry laserowe, wilgotnościomierze i ciśnieniomierze samochodowe. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w obszarze pomiarów elektrycznych oraz wielkości fizycznych, które odpowiadają zarówno potrzebom profesjonalistów, jak i amatorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • brak zdjęcia Bezprzewodowe systemy alarmowe

  Bezprzewodowe systemy alarmowe to produkty wykorzystujące nowoczesne rozwiązania technologiczne, które służą do ochrony obiektów. Jest to najmniej inwazyjna opcja instalacji alarmowej i doskonałe rozwiązanie dla małych domów, mieszkań oraz biur. Bezprzewodowa komunikacja oparta jest na sygnale radiowym, a zestawy urządzeń obsługiwane są za pomocą klawiatury numerycznej. Bezprzewodowe systemy alarmowe charakteryzują się łatwym i szybkim montażem, gdyż nie wymagają prac związanych z prowadzeniem przewodów ukrytych w ścianach. Jest to szczególnie istotne w przypadku już wykończonych mieszkań i domów, gdzie taka ingerencja w strukturę powierzchni ścian zawsze wiążę się z dodatkowymi kosztami.

  Niewątpliwym walorem tego rodzaju instalacji jest fakt, że jest ona bardzo estetyczna. W przypadku przeprowadzki istnieje możliwość łatwego demontażu i przeniesienia urządzeń w inne miejsce. Dobra instalacja alarmowa jest gwarancją spokoju i bezpieczeństwa domowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bezprzewodowych systemów alarmowych.

 • brak zdjęcia Usługi

Produkty na stronie

Produkty na stronie